Hotel DE KLUMPU BALI Eco Tradi Place - Bangli (Bali) - Sonriso | Travel in Style

W pliku szablonu struktury (hotel_request.json) nie został zdefiniowany typ źródła danych.

FIELD_ALT_HOTELS

BALI

home / Hotels & Resorts / Family & Beach Resorts / DE KLUMPU BALI Eco Tradi Place

Szczegóły oferty

  • DE KLUMPU BALI Eco Tradi Place
  • miejsce:Bangli (Bali)
  • standard:

De Klumpu Bali to niezwykłe miejsce otoczone polami ryżowymi, gdzie zaznasz luksusu korzystania z naturalnych zasobów wyspy Bali. Odkrywaj indonezyjską rodzimą kulturę i środowisko, relaksując się w tym uroczym Eko-resorcie, miejscu boskiego spokoju z dala od technologii i zgiełku.

Jest to miejsce zdecydowanie wyróżniające się od innych. Już na sam widok domków, w których zostaniesz zakwaterowany poczujesz, że to właśnie to. Domki są wykonane z Eko materiałów i urządzone zgodnie z uroczym balijskim stylem, meble i dzieła sztuki wykonywane były przez balijskich twórców, którzy zajmują się ich manufakturą od pokoleń. Specjalna konstrukcja zapewnia chłodniejsze powietrze w apartamentach bez użycia klimatyzacji – De Klumpu jest przyjazny dla środowiska.

Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i pozwolić działać naturze dostarczyć Ci przyjemność.

Hotel oferuje zakwaterowanie w romantycznym apartamencie dla par lub powiększonym apartamencie dla rodzin z dziećmi.  

 

Na terenie The Klumpu znajduje się zachwalana restauracja Padi. Jako że cały kompleks jest przyjazny dla środowiska, nie inaczej jest również w restauracji. Posiłki tutaj wykonywane są z organicznych produktów,  posiadających certyfikaty, że nie używa się do nich żadnych chemikaliów.


Pobyt w De Klumpu Bali daje możliwość spędzenia urlopu w niekonwencjonalny sposób.  Możesz po powrocie zaskoczyć znajomych, przygotowując im tradycyjny balijski posiłek – w jaki sposób? Tego nauczysz się na specjalnych kulinarnych zajęciach, które organizowane są dla gości tego miejsca. Możesz również mieć jedyną w życiu okazję, by własnoręcznie posadzić ryż na rozciągających się dookoła polach ryżowych. Okolica aż zachęca do wycieczek trekingowych. Jednak z pewnością na uwagę zasługuje wycieczka do jednej z tutejszych wiosek. To nie lada atrakcja, którą rzadko spotkasz gdziekolwiek indziej. Możesz nauczyć się tam jednego z popularnych balijskich tańców czyli Baronga, możesz pomóc przy produkcji oleju kokosowego, poprowadzić krowi zaprzęg. W balijskich wioskach możesz przypatrywać się sztuce rękodzieła – zarówno rzeźbieniu w drewnie czy wyrabianiu biżuterii. Oczywiście nie zabraknie również okazji do skosztowania typowych indonezyjskich potraw.


Hotel Hightlights
- resort przyjazny dla środowiska
- kulinarne warsztaty
- możliwość zorganizowania ślubu

- wycieczki fakultatywne do balijskich wiosek
- doskonałe warunki do trekkingu po okolicy
- restauracja serwująca posiłki z organicznych produktów

 

 

 

FORMULARZ ZAPYTANIA

Przyjazd

Wyjazd

Liczba osób

Liczba dzieci

Pokój

Na życzenie świadczymy także dodatkowe usługi

  • organizację przelotu
  • transfery z lotniska do hotelu
  • rezerwację dodatkowych atrakcji na miejscu